Zamknij

Zamieszkała w domu z 70 osobami. Pokazuje swoje życie na TikToku

15.11.2022 11:26

Są ludzie, którzy potrzebują wiele przestrzeni, by komfortowo czuć się w swoim mieszkaniu. TikTokerka z San Francisco woli jednak towarzystwo. Chociaż dzieli dom z 70 osobami, wcale nie czuje się jak w hotelu.

TikTok/@trishalishhh
fot. TikTok

Czy umiecie sobie wyobrazić, że żyjecie na co dzień w domu, który zajmuje kilkadziesiąt innych osób? Niektórzy mogliby uznać, że dzielenie kuchni i łazienki z kimś obcym jest grubą przesadą.

25-letnia TikTokerka, która podpisuje się pseudonimem trishalishhh, ceni sobie jednak poczucie wspólnoty. Marzyła więc, by dzielić dom z wieloma przyjaciółmi. Udało jej się wynająć pokój w rezydencji, którą zajmuje aż 70 osób. Jak sama przyznaje, sporo ją to kosztowało.

Zobacz także: Ola Żebrowska pokazała salon. Fani: "Wreszcie normalny dom, a nie muzeum"

Zamieszkała w domu z 70 osobami. Pokazuje swoje życie na TikToku

Przeprowadzka do San Francisco była pragnieniem trishalishhh od kilku lat. Czuła, że chciałaby spędzić swoją młodość w miejscu, w którym może spotkać wielu różnych ludzi. Kiedy w 2021 roku udało jej się zdobyć staż w San Francisco, z radością dołączyła do grona 800 tysięcy mieszkańców tego miasta.

Nie zdecydowała się jednak na wynajem zwykłego mieszkania. Gdy dowiedziała się o istnieniu rezydencji, którą zajmuje kilkadziesiąt osób, postanowiła się tam wprowadzić. Teraz twierdzi, że czuje się szczęśliwa jak nigdy w życiu.

Kocham to, że nawiązuję przyjaźnie. Kocham poczucie wspólnoty, jakie tu mamy. Cieszę się za każdym razem, kiedy wracam do domu i otacza mnie tylu ludzi - powiedziała.

Kobieta początkowo zamierzała pozostać w swoim mieszkaniu tylko przez miesiąc. Po upływie roku wciąż uwielbia je jednak tak samo. Nie wyobraża sobie, że miałaby zamieszkać gdzie indziej.

Ta kobieta dzieli mieszkanie z kilkudziesięcioma osobami. I czuje się szczęśliwa

25-latka wypowiedziała się na TikToku na temat zalet i wad swojego sposobu na życie. Mogłoby się wydawać, że zdecydowała się na zamieszkanie w tak niezwykłym domu przez wzgląd na oszczędność. W rzeczywistości jednak płaci więcej, niż kosztowałby ją wynajem mieszkania na spółkę z przyjaciółmi.

Jestem świadoma tego, że gdybym dzieliła z nimi mieszkanie w innym miejscu w San Francisco, byłoby to bardziej przystępne cenowo - zdradziła.

Wynajęcie jednoosobowego pokoju w rezydencji kosztuje 1650 dolarów, a dwuosobowego - 1150. Zamieszkanie w trzyosobowym pokoju jest odrobinę tańsze, bo płaci się za to 800 dolarów miesięcznie.

W rezydencji znajdują się pokoje mieszkalne, ogromna kuchnia, salon pracy, część wypoczynkowa z prywatną salą kinową, a nawet siłownia. Z tego powodu wielu znajomych 25-latki żartuje, że zamieszkała w hotelu. Ona jednak czuje się tam jak w domu.

Chcielibyście żyć w takiej rezydencji?

Zobacz także: Małgorzata Socha pokazała kuchnię. Aktorka postawiła na modną kolorystykę

loader