Zamknij

W KiK pojawił się basen dla psa, który zapewni mu ochłodzę podczas upałów. Kosztuje tylko 59,99 zł

07.07.2022 09:48

Popularna sieć sklepów KiK wprowadziła do sprzedaży basen dla psa, dzięki któremu upały będą dla niego mniej uciążliwe. W dodatku produkt ten można kupić w atrakcyjnej cenie.

Basen dla psa
fot. Shutterstock

Upały bywają męczące nie tylko dla nas, ale również dla naszych czworonogów, które także potrzebują ochłody. Warto rozejrzeć się za różnymi akcesoriami, które pomogą im przetrwać wysokie temperatury za oknem. Podczas upalnych dni przydatny może okazać się basen dla psa dostępny w sieci sklepów KiK, który da mu możliwość schłodzenia się w wodzie.

Lato 2022: basen dla psa w KiK

W sieci sklepów KiK pojawił się basen dla psa, dzięki któremu twój pupil będzie miał komfortowe warunki do zabawy w wodzie podczas upałów. Nie zajmuje wiele miejsca i jest niezwykle praktyczny. W dodatku kosztuje jedynie 59,99 zł.

Basen ma wymiary 80x20 cm, a jego pojemność wynosi 65 litrów. Można go ustawić w ogrodzie lub na tarasie, aby pies mógł się schłodzić w każdej chwili. Dzięki niemu twój czworonożny przyjaciel łatwiej będzie znosił wysokie temperatury.

kik.pl
fot.

kik.pl

Zobacz także: Psy też mogą mieć udar cieplny. Jak to rozpoznać i im pomóc?

Lato 2022: inne akcesoria dla psa w KiK

Nowa gazetka wakacyjna KiK obejmuje także inne produkty stworzone z myślą o czworonogach. W ofercie sklepu znajdziemy też komfortowe legowiska dla psa, zabawki sensoryczne oraz zestawy szczotek. W upalne dni z pewnością przydatna będzie też mata chłodząca, którą można kupić za jedyne 30 zł. Dzięki niej stworzysz psu idealne warunki do letniego odpoczynku.

Zobacz także: Każda para powinna mieć pupila. Zwierzątko domowe poprawia relacje w związku

loader