Zamknij

Ten namiot plażowy z Lidla przyda ci się podczas wakacji. Kosztuje tylko 79,90 zł

28.06.2022 09:18
Namiot plażowy
fot. Shutterstock

Wybierasz się na plażę? Ten namiot z Lidla uczyni twój wakacyjny wypoczynek przyjemniejszym. Zobacz, jak wygląda.

Upalne dni chętnie spędzamy na plaży. Aby zapewnić sobie bezpieczny i komfortowy wypoczynek w czasie wakacji, warto zaopatrzyć się w różne akcesoria. Wiele ciekawych letnich ofert znajdziemy w popularnych sieciówkach. Od 30 czerwca w Lidlu będzie dostępny samorozkładający się namiot plażowy, który może ci się przydać podczas urlopu nad morzem czy jeziorem.

Lato 2022: samorozkładający namiot plażowy w Lidlu

Namiot plażowy z Lidla można wykorzystać zarówno w czasie wypoczynku nad wodą, jak i relaksu w przydomowym ogrodzie. Zapewnia właściwą ochronę przed promieniami słonecznymi oraz podmuchami wiatru.

Produkt dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych. Jego niewątpliwą zaletą jest szybki system rozkładania. W zestawie znajdziemy też śledzie, linki napinające oraz praktyczną torbę. Namiot możemy kupić za jedyne 79,90 zł.

lidl.pl
fot.

lidl.pl

Zobacz także: Co spakować na wakacje? Poznaj listę 10 rzeczy, które warto zabrać na urlop

Lato 2022: co warto zabrać ze sobą na plażę?

Podczas plażowania mogą ci się przydać także inne akcesoria. Jeżeli zamierzasz spędzić cały dzień nad wodą, zabierz ze sobą też torbę chłodzącą na różne przekąski i napoje. Nie zapomnij również o ręczniku plażowym oraz wygodnej macie. Poza tym warto zaopatrzyć się w parasol przeciwsłoneczny oraz materace do pływania, które umilą ci relaks w wodzie.

Zobacz także: Jak złożyć ręczniki, aby zabierały mniej miejsca w walizce? Podpowiadamy