Zamknij

Te olejki zapachowe z JYSK wypełnią twój dom pięknym aromatem. Kosztują tylko 30 zł

28.12.2021 08:41
Olejek zapachowy
fot. Shutterstock

Chcesz, aby twoja łazienka wypełniła się przyjemnym zapachem? W ofercie JYSK pojawiły się aromatyczne olejki, wśród których każdy z pewnością znajdzie idealny dla siebie.

W zimowe dni każdemu przyda się prywatna strefa relaksu w domowym zaciszu. Czasami wystarczy kilka drobnych elementów, aby stworzyć miejsce zapewniające wyciszenie i odpoczynek. Odpowiednio dobrane olejki aromatyczne nie tylko wprowadzają piękny zapach do łazienki, ale również sprzyjają relaksacji, działają uspokajająco i pomagają poprawić nastrój. Duży wybór takich produktów można znaleźć obecnie w popularnej sieci sklepów JYSK.

Trendy zima 2021/2022: olejki zapachowe do łazienki w JYSK

JYSK oferuje różne olejki zapachowe z patyczkami m.in. o aromacie dębu i bursztynu oraz soli morskiej i róży. Produkty dostępne są w stylowych buteleczkach o pojemności 120 ml i kosztują tylko 30 zł.

Takie olejki pomogą zamienić twoją łazienkę w domowe SPA. Nie tylko ozdobią wnętrze, ale też wypełnią je przyjemnym aromatem, który pomoże ci się zrelaksować i odetchnąć od codziennych spraw.

Trendy zima 2021/2022: jak dobrać dodatki do łazienki?

Oprócz olejków aromatycznych w łazience sprawdzą się też inne dodatki, dzięki którym stworzysz w niej wyjątkowy klimat. Ozdobne dywaniki, świece zapachowe czy odpowiednio dobrane rośliny – wszystko to sprawi, że stanie się bardziej ciepła i przytulna oraz ułatwi ci relaks po pracowitym dniu. A co wy sądzicie o takich dodatkach?