Zamknij

Te akcesoria z Lidla ułatwią ci podróżowanie z czworonogiem. Kupisz je za jedyne 21,99 zł

24.08.2022 10:02
Pies w podróży
fot. Shutterstock

Lidl wprowadził do sprzedaży praktyczne akcesoria dla zwierząt. Sprawdźcie, co znalazło się w najnowszej ofercie tej sieci sklepów.

Wiele osób wybierając się w podróż, zabiera ze sobą psa czy kota. Aby wyjazdy były dla twojego czworonoga jak najbardziej komfortowe, warto się do nich odpowiednio przygotować. Wyruszając w drogę w towarzystwie swojego pupila, przede wszystkim należy zapewnić mu stały dostęp do świeżej wody. Mogą ci to ułatwić akcesoria dostępne w najnowszej ofercie sieci sklepów Lidl. Sprawdźcie, na co warto zwrócić uwagę.

Praktyczne akcesoria dla czworonoga w sieci sklepów Lidl

W najnowszej gazetce Lidla pojawiła się oferta akcesoriów dla zwierząt. Takie artykuły mogą przydać się nie tylko w trakcie podróży, ale też podczas wspólnych spacerów z czworonogiem.

W asortymencie sklepu znalazły się m.in. praktyczny bidon o pojemności 55 ml oraz miska na wodę i karmę. Jest ona łatwa do złożenia, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca. Akcesoria można kupić za jedyne 21,99 zł za sztukę.

lidl.pl
fot.

lidl.pl

Zobacz także: Każda para powinna mieć pupila. Zwierzątko domowe poprawia relacje w związku

Inne akcesoria dla zwierząt dostępne w Lidlu

Nowa oferta Lidla obejmuje także inne artykuły dedykowane czworonogom. Warto zwrócić uwagę m.in. na automatyczną smycz dostępną w dwóch wzorach w cenie 21,99 zł. Równie przydatna podczas podróżowania z pupilem może okazać się mata ochronna do auta, która kosztuje jedynie 49,99 zł.

Wśród nowości w tej sieci sklepów znajdziemy też miski ze stali szlachetnej, hamak lub drapak dla kota oraz różne akcesoria do pielęgnacji zwierząt.

Zobacz także: Jak widzi kot? Czy dostrzega wszystkie kolory?