Zamknij

Szelągowska pokazała taras w swoim domku na wsi. Fani: "Tu jest pięknie"

23.07.2021 11:21
Dorota Szelągowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Dorota Szelągowska w czasie wakacji regularnie odwiedza swój przytulny domek letniskowy. Niedawno gwiazda telewizji TVN zamieściła na Instagramie zdjęcie ze swojego tarasu, którym zachwycają się jej fani. Zobaczcie, jak prezentuje się ta przestrzeń.

Dorota Szelągowska należy do grona szczęśliwców, którzy poza mieszkaniem w mieście mają też dom na wsi. Znana dekoratorka ostatnio spędza w swoim mazurskim królestwie sporo wolnego czasu. Wcześniej pokazała jego wnętrza, a teraz opublikowała zdjęcie z pięknego tarasu.

Taras Doroty Szelągowskiej

W obecnym sezonie wakacyjnym kilka polskich gwiazd postanowiło odświeżyć swoje tarasy. Wśród nich znaleźli się: Julia Kamińska, Kasia Cichopek oraz Agata i Piotr Rubikowie. Niedawno do tego grona dołączyła też Dorota Szelągowska, która może pochwalić się doskonałym wyczuciem stylu.

Popularna dekoratorka wnętrz zaaranżowała swój taras w klimacie greckim. Znajdziemy na nim akcenty z czerwonej cegły, które ciekawie komponują się z błękitnymi dodatkami. Na środku tej przestrzeni prowadząca program "Dorota was urządzi" postawiła niewielki metalowy stolik oraz 2 wygodne kanapy. Gwiazda ozdobiła je dużymi poduszkami i kolorowymi narzutami z kwiatowym motywem.

Zobacz także: Dzięki tym trikom dodasz swojej przestrzeni kilka metrów. Sprawdź, w jakie akcesoria warto zainwestować

Dorota Szelągowska pokazała swój taras

Szelągowska zdecydowała się na zakup pergoli, która skutecznie chroni jej taras przed deszczem. Nie zabrakło tu także stylowej dekoracji w postaci okrągłego lustra. Fani Doroty są pod wrażeniem tej aranżacji. Pod zdjęciem dekoratorki znalazło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:

Tu jest pięknie.

 

Sielsko...

 

Cudnie!

Wam też podoba się jej taras?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!