Zamknij

Do sieci trafił projekt łazienki gościnnej w mieszkaniu Blanki Lipińskiej. Będzie luksusowo

20.07.2021 10:16

Niebawem Blanka Lipińska opuści apartament, który wynajmuje już od dłuższego czasu, i zamieszka we własnym penthousie. Zanim jednak to nastąpi, pisarka zrobi generalny remont. Zobaczcie, jak planuje zaaranżować łazienkę dla gości.

Blanka Lipińska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Kilka miesięcy temu Blanka Lipińska poinformowała fanów o tym, że kupiła pierwszy apartament w Warszawie. Od tej pory znana pisarka pracuje nad projektem swojego królestwa. Pomaga jej w tym ekspertka od wystroju wnętrz, która właśnie pochwaliła się efektami pracy nad łazienką dla gości.

Nowy apartament Blanki Lipińskiej

Niedawno pisaliśmy o tym, że do sieci trafił projekt garderoby Blanki Lipińskiej w jej nowym penthousie. Przypomnijmy, że ta przestrzeń zostanie urządzona w stylu loftowym. Znajdziemy w niej dużo czarnych mebli, metalowych dodatków oraz ściany i podłogi wykonane z dekoracyjnego betonu.

Po prezentacji garderoby przyszedł czas na kolejne pomieszczenie, a mianowicie łazienkę gościnną. W tym przypadku Lipińska zdecydowała się na nowoczesne meble utrzymane w minimalistycznym klimacie. Zgodnie z planem we wnętrzu będą dominowały odcienie bieli i szarości.

Zobacz także: Wnętrza w stylu zen to hit 2021 roku. Sprawdź, jak zaaranżować mieszkanie w tym klimacie

Łazienka gościnna w nowym mieszkaniu Blanki Lipińskiej

Autorka "365 dni" niedawno wyznała, że planowanie wystroju mieszkania wywołuje w niej jednocześnie stres i ekscytację. Blanka dodała też, że to mieszkanie będzie inne niż wszystkie.

Ekspertka, którą zatrudniła gwiazda, regularnie informuje o postępach prac nad projektem. W swoim najnowszym poście zdradziła szczegóły na temat łazienki gościnnej. Jak widać na załączonym zdjęciu, nie zabraknie w niej luksusowych akcentów w postaci marmurowych ścian i designerskiego lustra.

Tak będzie wyglądać łazienka gościnna w nowym apartamencie Blanki Lipińskiej. Zależało nam, aby zagrać kontrastem, formą, światłem i różnorodnością materiałów, tworząc spójną i nowoczesną przestrzeń. Udało się? - zapytała w najnowszym poście projektantka wnętrz wynajęta przez Blankę.

Jak oceniacie ten projekt?

loader

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!