Zamknij

Wiemy, jak będzie wyglądał salon Blanki Lipińskiej. Gwiazda stawia na nowoczesne wnętrza

14.10.2021 10:10

Nowy apartament Blanki Lipińskiej cieszy się dużym zainteresowaniem fanów. Tym razem możemy podejrzeć, jak będzie prezentował się jej salon. Zobaczcie sami.

Blanka Lipińska
fot. VIPHOTO/East News

Autorka książki „365 dni” jakiś czas temu podjęła decyzję o zakupie mieszkania, które urządza we współpracy z architektką. Jak już podkreślała wielokrotnie w wywiadach, lubi ciemne, mroczne wnętrza i właśnie w takim klimacie będzie utrzymany jej nowy apartament. Do tej pory mogliśmy zobaczyć m.in. projekt sypialni i łazienki w nowoczesnym stylu.

Salon w apartamencie Blanki Lipińskiej – jak będzie wyglądał?

Wisienką na torcie w nowym mieszkaniu ma być duży, przestronny salon, którego wizualizację możemy obejrzeć na Instagramie. Jest połączony z otwartą kuchnią utrzymaną w tej samej stylistyce, dzięki czemu całość tworzy spójny, przemyślany projekt.

W jego wnętrzu, podobnie jak w pozostałych pomieszczeniach, dominuje ciemna, surowa kolorystyka. Sercem salonu jest ogromna, elegancka sofa i stylowy szklany stolik. Uwagę zwracają również luksusowe dodatki oraz biokominek. Poszczególne elementy współgrają ze sobą, tworząc wyrafinowaną, nowoczesną przestrzeń.

Nowy apartament Blanki Lipińskiej – opinie internautów

Projekt mieszkania Blanki spotyka się z różnymi reakcjami jej fanów. Wiele osób zachwyca się apartamentem, uważając że jest gustowny, elegancki i znakomicie wpisuje się w najnowsze trendy wnętrzarskie, chociaż dla niektórych sprawia wrażenie zbyt ciemnego. A jak wam podoba się nowy salon? Lubicie wnętrza utrzymane w takim klimacie?

loader
Blanka Lipińska
8 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News