Zamknij

Wiemy, jak będzie wyglądał salon Blanki Lipińskiej. Gwiazda stawia na nowoczesne wnętrza

14.10.2021 10:10
Blanka Lipińska
fot. VIPHOTO/East News

Nowy apartament Blanki Lipińskiej cieszy się dużym zainteresowaniem fanów. Tym razem możemy podejrzeć, jak będzie prezentował się jej salon. Zobaczcie sami.

Autorka książki „365 dni” jakiś czas temu podjęła decyzję o zakupie mieszkania, które urządza we współpracy z architektką. Jak już podkreślała wielokrotnie w wywiadach, lubi ciemne, mroczne wnętrza i właśnie w takim klimacie będzie utrzymany jej nowy apartament. Do tej pory mogliśmy zobaczyć m.in. projekt sypialni i łazienki w nowoczesnym stylu.

Salon w apartamencie Blanki Lipińskiej – jak będzie wyglądał?

Wisienką na torcie w nowym mieszkaniu ma być duży, przestronny salon, którego wizualizację możemy obejrzeć na Instagramie. Jest połączony z otwartą kuchnią utrzymaną w tej samej stylistyce, dzięki czemu całość tworzy spójny, przemyślany projekt.

W jego wnętrzu, podobnie jak w pozostałych pomieszczeniach, dominuje ciemna, surowa kolorystyka. Sercem salonu jest ogromna, elegancka sofa i stylowy szklany stolik. Uwagę zwracają również luksusowe dodatki oraz biokominek. Poszczególne elementy współgrają ze sobą, tworząc wyrafinowaną, nowoczesną przestrzeń.

Nowy apartament Blanki Lipińskiej – opinie internautów

Projekt mieszkania Blanki spotyka się z różnymi reakcjami jej fanów. Wiele osób zachwyca się apartamentem, uważając że jest gustowny, elegancki i znakomicie wpisuje się w najnowsze trendy wnętrzarskie, chociaż dla niektórych sprawia wrażenie zbyt ciemnego. A jak wam podoba się nowy salon? Lubicie wnętrza utrzymane w takim klimacie?