Zamknij

W Biedronce kupisz praktyczny zestaw piknikowy. Zapłacisz za niego tylko 34,99 zł

09.07.2021 11:13
piknik
fot. Shutterstock

Sieć Biedronka wprowadziła do swojej wakacyjnej oferty kolekcję akcesoriów piknikowych. Spośród nich największym zainteresowaniem cieszy się zestaw 31 praktycznych dodatków. Sprawdź, co się w nim znajduje.

Tegoroczny sezon piknikowy potrwa jeszcze sporo czasu. Jeżeli brakuje ci elementów niezbędnych do przygotowania uczty na świeżym powietrzu, zainwestuj w zestaw z Biedronki. Znajdziesz w nim m.in.: sztućce, kubki oraz pojemniki do przechowywania jedzenia.

Promocja w Biedronce na lipiec 2021: zestaw piknikowy

Specjalnie dla miłośników pikników sieć Biedronka przygotowała praktyczny zestaw akcesoriów w atrakcyjnej cenie - 34,99 zł. Dzięki nim zorganizujesz wymarzone spotkanie pod chmurką w gronie najbliższych.

Każdy komplet składa się z plastikowych talerzy, kubków, łyżek, noży oraz kilku szczelnie zamykanych pojemników. Ponadto do zestawów dołączono pojemnik z poręcznym uchwytem do przenoszenia wszystkich potrzebnych elementów. Warto dodać, że propozycje piknikowe z Biedronki dostępne są w 3 wersjach kolorystycznych.

Zobacz także: Na co zwrócić uwagę, wybierając łóżko do sypialni? Poznaj najciekawsze propozycje

Maty piknikowe w Biedronce

W Biedronce możesz kupić też kolorowe maty do siedzenia idealne na piknik. Modele z dyskontu wykonane są z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału. Ich cena wynosi 39,99 zł.

Zarówno zestawy akcesoriów, jak i maty, znajdziecie w wybranych sklepach stacjonarnych sieci Biedronka. Promocja dostępna jest od 5 lipca 2021 r. do wyczerpania zapasów.

ddd