Zamknij

Paulina Sykut-Jeżyna opublikowała zdjęcie pokoju córki. Wnętrze wygląda bajkowo

19.10.2021 09:47

Popularna prezenterka telewizyjna pokazała na Instagramie fotografię pokoju dziecięcego. Wnętrze wygląda uroczo i stylowo.

Paulina Sykut-Jeżyna
fot. Wojciech Stróżyk/Reporter

Paulina Sykut-Jeżyna znana jest m.in. z takich formatów jak "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” czy emitowanym dawniej "Must be the Music. Tylko Muzyka". Ostatnio występuje także w roli uczestnika w muzycznym show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdzie możemy podziwiać jej umiejętności wokalne. Fani równie chętnie śledzą także jej stylizacje modowe.

Gwiazda Polsatu jest również aktywna w social mediach. Co jakiś czas na instagramowym profilu prezenterki możemy zobaczyć różne kadry z jej życia codziennego. Na jednej z ostatnich fotografii widzimy, jak spędza czas wspólnie z córką, bawiąc się z nią lalkami. Uwagę zwraca również śliczny pokój dziewczynki.

Mieszkania gwiazd: Paulina Sykut-Jeżyna pokazała pokój córki

Prezenterka zaprezentowała wystrój pokoju jej córki. Jego wnętrze utrzymane jest w jasnej, neutralnej kolorystyce. Gwiazda postawiła na białe mebelki i stylowe dodatki, które razem tworzą ciepłą, przytulną atmosferę.

Centralne miejsce zajmują łóżko dziecięce z baldachimem oraz duża biała komoda. Klimat pokoju podkreślają też urocze poduszki w kształcie gwiazd i serca oraz niewielki dywan w subtelny wzór. W pomieszczeniu znalazło się również miejsce na dużą dziecięcą kuchnię.

Mieszkanie Pauliny Sykut-Jeżyny: fani komplementują zdjęcie

Fotografia opublikowana przez prezenterkę doczekała się wielu miłych komentarzy ze strony internautów, a sama gwiazda podkreśliła, że wspólna zabawa ze swoją pociechą to dla niej najlepiej spędzony czas. Podoba wam się pokój dziecięcy utrzymany w takim klimacie?

loader