Zamknij

Agata Młynarska pokazała swoje mieszkanie. Wnętrza robią wrażenie

13.10.2021 09:42

Agata Młynarska opublikowała w social mediach zdjęcie swojego nowego mieszkania. Zobaczcie, jak się prezentuje.

Agata Młynarska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Popularna dziennikarka i prezenterka od czasu do czasu dzieli się szczegółami ze swojego życia w swoich social mediach. Tym razem gwiazda pokazała na Instagramie zdjęcia nowego mieszkania, do którego wprowadziła się niedawno.

Luksusowy apartament Agaty Młynarskiej w centrum stolicy

Apartament dziennikarki znajduje się w centrum Warszawy i ma prawie 100 m2. Jest połączeniem nowoczesnego stylu z antycznymi elementami. Wnętrze prezentuje się bardzo elegancko. Prezenterka postawiła na nietuzinkowe meble i stylowe ozdoby, które razem tworzą przytulną atmosferę.

Duże wrażenie robi salon, utrzymany w jasnych, ciepłych barwach. Uwagę zwracają antyczne meble i gustowne dodatki. Wyjątkowy klimat mieszkania podkreślają również liczne obrazy. Znalazło się w nim także miejsce na imponującą bibliotekę.

Nowe mieszkanie Agaty Młynarskiej - internauci są pod wrażeniem

Nowe mieszkanie Agaty Młynarskiej spotkało się z zachwytem internautów, według których wnętrze jest urządzone ze smakiem i posiada „duszę”. Za projekt apartamentu odpowiadał przyjaciel dziennikarki, architekt Krzysztof Miruć, znany m.in. z programu telewizyjnego „Eks-tra zmiana”, w którym występował wspólnie z prezenterką.

loader
Natalia Szroeder
6 Zobacz galerię
fot. Kamil Piklikiewicz/East News