Zamknij

Natalia Siwiec pokazała na Instagramie pokój córki. Wnętrze prezentuje się uroczo

14.12.2021 09:42
Natalia Siwiec
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Natalia Siwiec opublikowała w social mediach zdjęcie pokoju swojej córki. Trzeba przyznać, że całość wygląda niczym z bajki. Zobaczcie sami.

Natalia Siwiec od lat doskonale łączy pracę z życiem osobistym, czego dowodem mogą być zdjęcia na jej kontach w mediach społecznościowych. Gwiazda jest niezwykle aktywna przede wszystkim na Instagramie, gdzie obserwuje ją aż 1,3 mln osób. Na platformie chętnie dzieli się z fanami różnymi kadrami, prezentując swoją codzienność. Modelka każdą wolną chwilę stara się spędzać z córeczką. Na jednej z ostatnich fotografii możemy podziwiać, jak urządziła pokój dla dziewczynki.

Domy gwiazd: Natalia Siwiec pokazała pokój swojej córki

Pokój córki Natalii Siwiec prezentuje się bajecznie. Modelka postawiła na pastelowe kolory. W pomieszczeniu królują różne odcienie różu oraz beże. Centralne miejsce zajmuje w nim duży, dziecięcy namiot. W tle możemy zobaczyć również piękne łóżeczko ze stylowym baldachimem oraz mnóstwo zabawek.

Całość dopełniają dodatki, m.in. jasne firanki oraz dywan w neutralnym kolorze. Charakter wnętrza podkreśla także tapeta w delikatne motywy, dzięki której wnętrze wygląda niezwykle ciepło i przytulnie.

Domy gwiazd: fani są pod wrażeniem pokoju

Zdjęcie opublikowane przez modelkę na Instagramie wzbudziło wśród jej fanów prawdziwy zachwyt. Internauci podziwiają aranżację pokoju oraz komplementują znakomite relacje między gwiazdą i jej córką. A jak wam się podoba taki wystrój? Lubicie wnętrza utrzymane w tym stylu?