Zamknij

Mata chłodząca dla zwierząt pomoże ci zadbać o pupila podczas upałów. Kupisz ją w PEPCO za jedyne 35 zł

01.07.2022 10:15
Mata chłodząca dla psa
fot. Shutterstock

Sieć sklepów PEPCO wprowadziła do sprzedaży maty chłodzące dla czworonogów. Dzięki tym akcesoriom upały będą znacznie mniej uciążliwe dla twojego pupila.

Wysokie temperatury dają się we znaki nie tylko nam, ale również naszym czworonogom. Podczas letnich dni należy zatem odpowiednio zadbać o swojego pupila, w czym mogą nam pomóc różne akcesoria dla psów oraz kotów. Warto zwrócić uwagę na dostępne w sklepach PEPCO maty chłodzące dla zwierząt, dzięki którym upały nie będą już dla nich aż tak męczące.

Lato 2022: maty chłodzące dla zwierząt w PEPCO

Nowa oferta PEPCO obejmuje wiele przydatnych akcesoriów dla zwierząt. Wśród nich znajdziemy praktyczne maty chłodzące o średnicy 60 cm dedykowane czworonogom. Produkty te wyróżniają się kolorowymi nadrukami. Dostępne są w trzech różnych wzorach: arbuza, cytryny oraz kiwi.

Takie maty są przydatne zarówno w domu, jak i na wakacjach. Dzięki nim twój pupil będzie miał idealne warunki do odpoczynku podczas upałów i łatwiej zniesie wysokie temperatury. Akcesoria można kupić za jedyne 35 zł.

Zobacz także: Każda para powinna mieć pupila. Zwierzątko domowe poprawia relacje w związku

Lato 2022: inne akcesoria dla zwierząt w PEPCO

W PEPCO można znaleźć również inne produkty stworzone z myślą o naszych czworonożnych przyjaciołach - w tym legowiska, koce oraz akcesoria spacerowe. Warto również zwrócić uwagę na artykuły do pielęgnacji zwierząt.

Poza tym sklep oferuje duży wybór zabawek dla psów i kotów. Jeżeli zamierzasz spędzić wakacje w towarzystwie swojego pupila, przydatne mogą okazać się także miski podróżne, butelki na wodę oraz transportery.

Zobacz także: Psy też mogą mieć udar cieplny. Jak to rozpoznać i im pomóc?