Zamknij

Małgorzata Socha pokazała kuchnię. Aktorka postawiła na modną kolorystykę

16.11.2021 09:30
Małgorzata Socha
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie swojej kuchni. Wnętrze urządzone jest gustownie zgodnie z najnowocześniejszymi trendami. Zobaczcie sami.

Małgorzata Socha to jedna z najpopularniejszych aktorek filmowych i telewizyjnych w Polsce, znana m.in. z takich produkcji jak "Na Wspólnej" czy "Przyjaciółki". Dużą sympatię widzów przyniosła jej rola w serialu "BrzydUla", w którym brawurowo wcieliła się w postać Violetty Kubasińskiej. Gwiazda jest również aktywna w social mediach, gdzie co jakiś czas dzieli się z obserwatorami kadrami ze swojej aktywności zawodowej, jak również codziennego życia. Na jednym z takich zdjęć aktorka pokazała fragment swojej kuchni zaaranżowanej w nowoczesnym stylu.

Domy gwiazd: Małgorzata Socha pokazała zdjęcie kuchni

Aktorce doskonale udaje się łączyć obowiązki zawodowe z życiem rodzinnym, co możemy zobaczyć na jej profilach w social mediach. Ostatnio gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym gotuje tradycyjny rosół. Przy okazji fani aktorki mogli podejrzeć, jak wygląda kuchnia w jej domu. Gwiazda zdecydowała się na stonowaną, klasyczną kolorystykę, która idealnie współgra z innymi elementami pomieszczenia.

Aktorka postawiła na modne meble w jasnych barwach ze stylowymi, srebrnymi uchwytami oraz nowoczesny sprzęt kuchenny z metalicznym połyskiem. Charakter wnętrza podkreślają stylowe białe płytki imitujące cegłę. W kuchni znalazło się również miejsce na duży, funkcjonalny blat idealny do przygotowywania posiłków.

Domy gwiazd: fani komplementują fotografię

Zdjęcie opublikowane przez Małgorzatę Sochę spotkało się z pochlebnymi opiniami internautów. Według nich kuchnia gwiazdy prezentuje się pięknie i stylowo. Ponadto wielu fanów jest pod wrażeniem młodego, naturalnego wyglądu aktorki - piszą w komentarzach, że czas się dla niej zatrzymał. A co wy myślicie o tym zdjęciu?