Zamknij

Małgorzata Rozenek-Majdan udekorowała dom na święta. Wnętrze wygląda magicznie

03.12.2021 10:48
Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Gwiazda podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym możemy zobaczyć świąteczną aranżację salonu w jej domu. Trzeba przyznać, że wnętrze prezentuje się wspaniale. Zobaczcie sami.

Do świąt pozostało coraz mniej czasu, w związku z tym wiele osób już teraz rozpoczęło intensywne przygotowania. W gronie tym znalazła się również Małgorzata Rozenek-Majdan, która pokazała na Instagramie, jak udekorowała salon na tę wyjątkową okazję. Jej świąteczna aranżacja wnętrza robi niesamowite wrażenie.

Domy gwiazd: Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała świąteczną aranżację swojego salonu

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia w social mediach. Ostatnio jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd postanowiła zadbać o świąteczny klimat w swoim salonie. Centralne miejsce zajmuje w nim spektakularna choinka, która razem z innymi dekoracjami tworzy we wnętrzu niezwykłą atmosferę.

W pomieszczeniu nie zabrakło poduszek w świąteczne motywy, lampionów oraz bożonarodzeniowych stroików. Niesamowite wrażenie robią ogromne, drewniane figurki dziadków do orzechów oraz aranżacja kominka, na którym wiszą urocze świąteczne skarpety na prezenty. Gwiazda zadbała również o piękne oświetlenie salonu, które jeszcze bardziej podkreśla niepowtarzalny klimat wnętrza.

Domy gwiazd: fani komplementują zdjęcie

Małgorzata Rozenek-Majdan co roku dużą wagę przykłada do świątecznego wystroju swojego domu. Także i tym razem pięknie udekorowany salon gwiazdy doczekał się wielu ciepłych słów ze strony internautów. Fani są pod wrażeniem tej aranżacji wnętrza. Według nich pomieszczenie wygląda wspaniale i przytulnie. A co wy sądzicie o takiej dekoracji mieszkania na święta?