Zamknij

Majdanowie kupili dom pod Warszawą. Ich willa będzie miała nawet salon gier

17.09.2021 09:01
Małgorzata Rozenek-Majdan kupiła dom w Konstancinie. Jak będzie wyglądał?
fot. VIPHOTO/East News

Rodzina Majdanów niedawno się powiększyła. W związku z tym przyszedł czas na zakup znacznie większego domu. Jak będzie wyglądać ich nowe gniazdko?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan mogą pochwalić się naprawdę sporą rodziną. Para wychowuje synów gwiazdy z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Rok temu natomiast powitali na świecie synka Henryka. Oprócz tego każdego dnia towarzyszą im cztery psy. Trzeba przyznać, że taka ekipa potrzebuje przestrzeni. Ich dotychczasowy apartament okazał się za mały, dlatego Majdanowie postanowili zainwestować w willę w Konstancinie. Jak będzie wyglądał ich nowy dom?

Zobacz także:  Eleganckie, rodzinne, bardzo luksusowe. Tak wygląda mieszkanie Majdanów

Małgorzata Rozenek-Majdan kupiła dom w Konstancinie

Postawienie domu w podwarszawskim Konstancinie skomentowała sama Małgorzata Rozenek. Zakup ziemi pod budowę był pierwszym krokiem, ale dopiero teraz Majdanów czeka prawdziwe wyzwanie.

"Perfekcyjna" przyznała, że budowa domu ruszy za kilka miesięcy. 

Ruszamy w marcu. (...) Ja czuję, że wszystkie wyzwania, które do tej pory mnie czekały, tak naprawdę dopiero teraz będą się realizować - powiedziała w rozmowie z "Jastrząb Post".

Małgorzata Rozenek nie zawiodła swoich fanów. Jak na nią przystało, ma już wszystko zaplanowane, jeżeli chodzi o aranżację wnętrz w nowym domu. 

Wiem dokładnie, jakie będą zasłony, poduszki. Wszystko mam w głowie ułożone. (...) Mam swoją architektkę wnętrz - kogoś, kto się idealnie wpisuje w styl domu, który ja chcę mieć. Nawet zaśmiała się, jak jej wysłałam wizualizacje oraz pomysły dotyczące każdego pomieszczenia. Ona mówi: "Słuchaj, po co architekt, skoro ty wszystko masz opracowane?" - powiedziała w rozmowie z reporterem "Plotka". 

Jak w takim razie będzie wyglądała willa Majdanów? 

Zobacz także:  Hanna Lis pokazała swoje nowe mieszkanie. Postawiła na klasykę w eleganckim wydaniu

Jak będzie wyglądała willa Majdanów w Konstancinie? 

Oczywiście każdy mieszkaniec domu będzie miał swoją prywatną sypialnię. To jednak nie wszystko. Przestronny salon, pokoje gościnne, a nawet sypialnia dla pomocy domowej Małgosi były elementami obowiązkowymi w jej gniazdku. Plotek.pl podaje, że w willi Majdanów nie zabraknie nawet salonu gier dla dzieci. 

W ogródku będzie basen, moi synowie uwielbiają wodę. To był warunek moich dzieci. Powiedziały, że jak budować dom, to tylko z basenem. (...) Dla mnie ważnym miejscem będzie garderoba. Szukaliśmy przez kilka lat miejsca dla siebie i wszystkie domy, które oglądaliśmy, nie miały odpowiednio dużej garderoby. One z reguły są wielkości szaf. Wzięliśmy wiec sprawy w swoje ręce i teraz w końcu będę miała własną dużą przestrzeń na ubrania. Mój mąż też, bo on potrzebuje niemal takiej dużej garderoby jak ja - opowiedziała Małgosia w rozmowie z "Faktem".

Jak zatem widzicie, będzie się działo. Już nie możemy się doczekać, aż Majdanowie wrzucą do sieci pierwsze zdjęcia z urządzonego domu w Konstancinie. 

Zobacz także:  Tak mieszka Natalia Szroeder. Artystka postawiła na modne wnętrza

Źródło: plotek.pl/jastrzabpost.pl