Zamknij

Maffashion pokazała zdjęcie salonu. W tle uroczy kącik zabaw dla dziecka

29.10.2021 10:07
Maffashion
fot. Jan Bielecki/East News

Blogerka podzieliła się z fanami zdjęciem salonu, który, jak sama żartuje, po urodzeniu dziecka zamienił się w prawdziwy plac zabaw.

Julia Kuczyńska to jedna z najbardziej popularnych blogerek modowych w Polsce oraz właścicielka marki modowej Eppram, której projekty cieszą się uznaniem światowych gwiazd. W ubiegłym roku Maffashion powitała na świecie synka. Szczęśliwa mama co jakiś czas dzieli się ze swoimi fanami szczegółami ze swojego życia, pokazując m.in. wnętrza domu, do którego przeprowadziła się wraz z rodziną po urodzeniu dziecka. Ostatnio opublikowała zdjęcie salonu, w którym urządziła przytulny kącik zabaw dla malucha.

Domy gwiazd: Maffashion publikuje zdjęcie salonu

Nowy apartament Maffashion utrzymany jest w stylu nowoczesnym i minimalistycznym. Na opublikowanym przez blogerkę zdjęciu możemy zobaczyć fragment salonu, w którym dominuje neutralna, stonowana kolorystyka. Wrażenie robią ogromne okna, które rozświetlają pomieszczenie.

Gwiazda zadbała o to, aby w pokoju znalazło się również miejsce na kącik zabaw dla jej synka. W tle możemy zobaczyć praktyczny dziecięcy kojec, który zapewnia maluchowi dużą, bezpieczną przestrzeń do spędzania czasu.

Maffashion pokazała kącik zabaw dla dziecka: reakcje fanów

Fotografia opublikowana w social mediach przez blogerkę spotkała się z licznymi komentarzami internautów. Wielu obserwatorów ma podobne doświadczenia, uważając, że po urodzeniu dzieci, ich dom także przypomina bardziej plac zabaw. Podoba wam się dziecięcy kącik w takim wydaniu?