Zamknij

Lubisz ćwiczyć? Te akcesoria fitness z Biedronki ułatwią ci domowy trening

26.09.2022 10:02

Biedronka wprowadziła do sprzedaży akcesoria fitness, które pomogą ci zadbać o swoją kondycję. Sprawdź, jakie artykuły znalazły się w ofercie tej sieci sklepów.

Ćwiczenia
fot. Shutterstock

Regularna aktywność fizyczna jest bardzo ważna dla utrzymania dobrego zdrowia. Nie tylko pomaga uzyskać piękną sylwetkę, ale też poprawia wydolność organizmu i wpływa pozytywnie na nastrój. Jesienne dni warto zatem wykorzystać na systematyczne ćwiczenia w domowym zaciszu. Jeżeli chcesz szybko zamienić swoje mieszkanie w profesjonalną salę treningową, zapoznaj się z nową gazetką Biedronki. Znajdziesz w niej bogatą ofertę akcesoriów fitness, które można kupić za niewielkie pieniądze.

Trendy jesień 2022: akcesoria fitness w Biedronce

Nowa oferta Biedronki to prawdziwa gratka dla miłośników aktywności fizycznej. Obejmuje ona m.in. gumy treningowe, skakanki z antypoślizgowym uchwytem oraz zestaw taśm do ćwiczeń i wygodne rękawiczki. Produkty te można kupić za jedyne 16,99 zł za zestaw lub parę.

Podczas domowego treningu z pewnością przydadzą się również hantle, zestaw gum oporowych oraz przenośne urządzenie do wzmacniania mięśni brzucha i rozciągania pleców w cenie 27,99 zł. Warto zwrócić uwagę także na piłkę do ćwiczeń oraz odważniki siłowe o wadze 4 kg. Cena tych produktów wynosi 29,99 zł za sztukę.

biedronka.pl
fot.

biedronka.pl

Zobacz także: Tych produktów nigdy nie jedz po treningu. Chyba że chcesz zaszkodzić swojej sylwetce

Trendy 2022: więcej jesiennych nowości w Biedronce

Artykuły fitness to jednak niejedyne nowości, jakie pojawiły się w najnowszej gazetce Biedronki. Równie ciekawie prezentuje się oferta akcesoriów survivalowych - w tym zestaw dwóch termicznych koców o wymiarach 160x210 cm w cenie 9,99 zł oraz poręczna manierka za jedyne 34,99 zł. Wśród nowych propozycji znajdziemy też śpiwór z pokrowcem, który można kupić za 19,99 zł.

Zobacz także: Jak wyczyścić matę do ćwiczeń domowym sposobem? Przekonaj się, jakie to łatwe

loader