Zamknij

W ogrodzie Lewandowskich pojawiła się niespodzianka dla ich córek. Ania spełniła swoje marzenie z dzieciństwa

06.08.2021 09:10
Anna i Robert Lewandowscy
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER

Anna i Robert Lewandowscy postanowili zrobić swoim córkom niespodziankę. Kupili dla nich wyjątkowy prezent, o jakim marzy każde dziecko. Zobaczcie, jak prezentuje się nowe królestwo Klary i Laury.

Lewandowscy nie ukrywają, że bardzo lubią rozpieszczać swoje pociechy. Ostatnio zrobili im wyjątkową niespodziankę. W swoim ogrodzie postawili piękny domek, który okazał się ulubionym miejscem do zabawy dla ich córek. Internauci są pod wrażeniem tego zakupu.

Lewandowcy kupili córkom domek dla dzieci

Anna Lewandowska zdecydowała się kupić swoim córkom prezent, który jest spełnieniem jej dziecięcych marzeń. Znana trenerka i jej mąż wybrali dla Klary i Laury domek do zabawy z tarasem i zjeżdżalnią. Jak możemy się domyślać, dziewczynki spędzają w nim mnóstwo czasu. Dodajmy, że na drzwiach wejściowych pojawiły się ich imiona.

Ania stara się dbać o środowisko, dlatego postawiła na ekologiczny domek, który spełnia standardy bezpieczeństwa. Dumna trenerka nie kryje zachwytu:

Drodzy rodzice, wam też zdarza się spełniać marzenia o zabawkach z dzieciństwa teraz? Taki domek ogrodowy to świetna kryjówka nie tylko dla dzieci. Są przepiękne, bezpieczne, ekologiczne i... pozwalają przenieść się do krainy czarów - napisała Ania.

Niestety taki domek nie należy do najtańszych. Jego cena wynosi aż 20 tys. złotych.

Zobacz także: Na co zwrócić uwagę, wybierając łóżko do sypialni? Poznaj najciekawsze propozycje

Domek dla dzieci w ogrodzie Lewandowskich

Trzeba przyznać, że szaro-biały domek do zabawy dla Klary i Laury wygląda bardzo uroczo. Internauci twierdzą, że też marzyli o takim prezencie w dzieciństwie. Pod zdjęciem nowego królestwa córek Lewandowskich znalazło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:

Piękny jest. To marzenie każdego dziecka.

 

Jak cudownie. Dziewczynki na pewno szczęśliwe.

 

Duży domek dla Barbie. Zawsze o takim marzyłam, ale nigdy nie dostałam.

Wy też marzyliście o takiej "posiadłości"?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!