Zamknij

Kasia Cichopek pokazała, jak zaaranżowała swój balkon na wiosnę. Fani: "Jak pięknie"

19.04.2021 12:45
Kasia Cichopek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Wraz z nadejściem cieplejszych dni polskie gwiazdy przygotowują swoje balkony na wiosnę. W ich gronie znalazła się Kasia Cichopek, która pokazała na Instagramie, jak urządziła własne królestwo. Internauci są nim zachwyceni.

Niedawno pisaliśmy o wnętrzach mieszkania Kasi Cichopek. Teraz przyszedł czas na to, aby sprawdzić, jak gwiazda zaaranżowała swój balkon. Znalazło się na nim mnóstwo kwiatów i kilka innych stylowych ozdób. Zobaczcie, jak prezentuje się wymarzony kącik relaksu według Kasi.

Balkon Kasi Cichopek

Jeżeli do tej pory nie odświeżyliście wyglądu swoich balkonów, zainspirujcie się pomysłową aranżacją autorstwa Kasi Cichopek. Gwiazda serialu "M jak miłość" niedawno pochwaliła się ujęciami z niewielkiego tarasu, który urządziła tuż przed nadejściem wiosny. Aktorka spędza tu dużo wolnego czasu, dlatego zadbała o to, by to miejsce wyglądało zgodnie z jej wizją.

Podczas każdego programu na żywo towarzyszą mi ogromne emocje i adrenalina. Dlatego kiedy wracam do domu, potrzebuje chwili na wyciszenie się, zejście z wysokiego C. Uwielbiam wyjść wtedy na powietrze, do moich kwiatów i w ciszy wypić herbatę, nie kawę, bo jej już za dużo było od rana. A jakie Wy macie szybkie metody na relaks? - zapytała Kasia na Instagramie.

Na swoim balkonie Kasia postawiła drewniane i metalowe doniczki wypełnione kolorowymi kwiatkami we wszystkich kolorach tęczy. Wśród nich znalazły się m.in. krokusy i tulipany. Jedna z fanek zapytała gwiazdę, gdzie można dostać takie doniczki. Aktorka zdradziła, że kupiła je na Allegro.

Zobacz także: Styl duński podbija nasze serca. Podpowiadamy, jak zaaranżować pokój w tym klimacie

Kasia Cichopek pokazała swój balkon

Poza roślinnymi ozdobami na balkonie Kasi pojawiły się też plecione fotele w kształcie kuli. Obok nich gwiazda postawiła drewniane kwietniki i kilka dekoracyjnych lampionów. Fani są pod wrażeniem tej aranżacji. W komentarzach pod zdjęciami znalazło się mnóstwo zachwytów:

Jak pięknie!

 

Bardzo ciekawe skrzynki na kwiaty. Poszukam podobnych.

 

Piękne kwiatki.

Poniżej zamieszczamy starsze fotografie, na których mamy okazję zobaczyć królestwo gwiazdy. Jak oceniacie efekty jej pracy?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!