Zamknij

Joanna Przetakiewicz pokazała świąteczną aranżację domu. Dekoracje robią wrażenie

23.12.2021 09:41
Joanna Przetakiewicz
fot. VIPHOTO/East News

Joanna Przetakiewicz opublikowała na Instagramie film, na którym pokazuje wystrój swojego domu na święta. Trzeba przyznać, że wnętrze prezentuje się zjawiskowo. Zobaczcie sami.

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji wiele gwiazd zamieszcza na profilach w mediach społecznościowych zdjęcia i relacje ze świątecznych przygotowań. W tym gronie znalazła się również Joanna Przetakiewicz, która podzieliła się z fanami na Instagramie aranżacją swojego domu na ten wyjątkowy czas. Uwagę zwraca nie tylko ogromna ilość ozdób, ale również efektowne oświetlenie, które razem tworzą magiczny klimat.

Domy gwiazd: Joanna Przetakiewicz udekorowała dom na święta

Joanna Przetakiewicz zachwyciła swoich fanów świąteczną aranżacją jej rezydencji. Już od progu gości wita duży, ozdobny wieniec umieszczony na drzwiach wejściowych. Z kolei we wnętrzu panuje wręcz magiczny klimat.

Założycielka marki La Mania postawiła w tym roku na efektowne dekoracje bożonarodzeniowe oraz niezwykłe oświetlenie, które wprowadzają do domu wyjątkową atmosferę. Uwagę zwracają duże, pięknie ubrane choinki oraz gustowne stroiki. Całość utrzymana jest w spójnym stylu, co sprawia, że wnętrze wygląda elegancko.

Domy gwiazd: fani komentują świąteczne dekoracje Joanny Przetakiewicz

Film opublikowany przez Joannę Przetakiewicz jest chętnie komentowany przez internautów. Wielu fanów zachwyca się świąteczną aranżacją domu gwiazdy. Według nich we wnętrzu panuje magiczny klimat. A co wy sądzicie o tym wystroju? Lubicie dekoracje bożonarodzeniowe utrzymane w takim stylu?

Modne paznokcie na święta Bożego Narodzenia 2021: TOP 10 pomysłów
10 Zobacz galerię
fot. Shutterstock