Zamknij

Blanka Lipińska pokazała projekt garderoby w nowym mieszkaniu. Postawiła na styl loftowy

06.07.2021 10:00
Blanka Lipińska
fot. VIPHOTO/East News

Niedawno Blanka Lipińska poinformowała swoich fanów na Instagramie o tym, że kupiła pierwsze mieszkanie. Zanim się do niego wprowadzi, zajmie się jego aranżacją. Ostatnio w sieci pojawił się gotowy projekt nowej garderoby pisarki. Zobaczcie, jak się prezentuje.

Blanka Lipińska do tej pory wynajmowała luksusowe mieszkanie w Warszawie. Jednak w końcu zapragnęła kupić własne lokum, a dokładnie penthouse. Jak się okazuje, jego wystrojem pisarka zajmie się wraz z profesjonalną projektantką wnętrz. Już teraz możemy podziwiać pierwsze efekty ich pracy.

Nowy apartament Blanki Lipińskiej

Gdy tylko Blanka Lipińska pochwaliła się zdjęciem z kluczem do swojego nowego penthouse'u, natychmiast pod jej postem pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów. Pisarka zdradziła, że chce całkowicie zmienić wygląd wnętrz, więc czeka ją sporo pracy związanej z aranżacją tej przestrzeni. Autorka "365 dni" dodała, że z jednej strony jest podekscytowana, ale nie ukrywa, że ogarnął ją stres:

Stało się. Kupiłam swoje pierwsze mieszkanie. Teraz czekają mnie tygodnie projektowania, urządzania, zakupów, decyzji... Jestem trochę przerażona - napisała Blanka.

Blanka wyznała, że na początku planuje wyburzyć większość ścian i dopiero wtedy rozpocznie właściwy remont.

Zobacz także: Na co zwrócić uwagę, wybierając łóżko do sypialni? Poznaj najciekawsze propozycje

Garderoba Blanki Lipińskiej

Po niecałych 3 miesiącach od zakupu apartamentu w sieci pojawił się gotowy projekt garderoby Blanki. Projektantka wnętrz, którą wynajęła gwiazda, opowiedziała o szczegółach ich pracy:

Oto one! Pierwsze kadry z projektu nowego apartamentu Blanki Lipińskiej. Od samego początku wiedziałyśmy, jak ważnym pomieszczeniem jest dla Blanki jej garderoba. Chciałyśmy, aby była dopieszczona i w 100% oddawała charakter właścicielki oraz idealnie współgrała z klimatem całego penthouse’u. Tutaj beton, metal i ciemne zabudowy grają pierwsze skrzypce. Jest także dużo ciekawych podświetleń, szkła oraz wyspa, która pomieści wszystkie okulary i dodatki Blanki - napisała projektantka wnętrz, Aleksandra Ziareq.

Blanka zapowiedziała, że to mieszkanie będzie inne niż wszystkie. Patrząc na pierwszy projekt, trudno się z tym nie zgodzić. Jak się okazuje, w jej nowej garderobie będzie królował styl loftowy. W tym przestronnym pomieszczeniu znajdziemy wyłącznie czarne meble i metalowe oświetlenie. Podobają się wam takie wnętrza?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!