Zamknij

Dekoracje na Halloween w PEPCO. Kupisz je już od kilku złotych

07.10.2021 15:49
dynia Halloween
fot. Shutterstock

Chociaż do Halloween pozostało jeszcze trochę czasu, to już teraz w ofercie PEPCO można znaleźć wiele ciekawych dekoracji przygotowanych specjalnie z myślą o tym dniu. Zobaczcie, jak się prezentują.

Właśnie ukazała się najnowsza październikowa gazetka PEPCO, a w niej jak zwykle wiele interesujących nowości. Naszą uwagę zwróciły przede wszystkim dekoracje na Halloween. W tym roku święto wypada w niedzielę 31 października. Chociaż największą popularnością cieszy się w Stanach Zjednoczonych, to również i w innych krajach chętnych do jego świętowania nie brakuje.

Halloween 2021: dekoracje na Halloween PEPCO

Jeśli macie w planach domówkę właśnie w takim klimacie, to już teraz warto prześledzić ofertę sklepu. Wśród akcesoriów znajdziemy m.in.: figurki, lampiony i świetlne łańcuchy, które pozwolą wam stworzyć niepowtarzalny nastrój.

Halloween 2021: ozdoby na Halloween PEPCO

Jedną z nowości w gazetce są ceramiczne figurki na t-light – dynie oraz duszek, dostępne w różnych wzorach i rozmiarach w cenie 5 zł oraz 10 zł. Świetnie sprawdzą się umieszczone na parapetach lub komodach. W Halloween nie bez znaczenia jest również odpowiednie oświetlenie. Atmosferę z pewnością podkreślą też lampiony papierowe, świecące kubki ze słomką oraz miniłańcuchy LED.

Halloween 2021: świeca zapachowa PEPCO

W najnowszej ofercie PEPCO można znaleźć także aromatyczne świece, w tym m.in. o zapachu paczuli. To dobry pomysł, aby jeszcze bardziej poczuć klimat Halloween. Akcesoria można zakupić w sklepach stacjonarnych. Czy macie już jakiś pomysł na spędzenie tej nocy?