Zamknij

Anna i Robert Lewandowscy pokazali swój dom na Majorce. Urządzili go w stylu boho

28.07.2021 12:31
Anna i Robert Lewandowscy
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER

Niedawno media obiegła informacja, że Anna i Robert Lewandowscy kupili dom na Majorce. Popularna para pokazała na Instagramie kilka zdjęć zrobionych we wnętrzach ich posiadłości. Zobaczcie, jak zaaranżowali tę przestrzeń.

Lewandowscy mają kilka nieruchomości zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jednak ostatnio praktycznie nie opuszczają swojej pięknej willi na Majorce. Znana para pochwaliła się fotografiami z tarasu, przedpokoju i salonu. Fani Anny i Roberta zachwycają się tymi wnętrzami.

Dom Anny i Roberta Lewandowskich na Majorce

Dom Lewandowskich położony na słonecznej Majorce to miejsce, w którym znana para może się zrelaksować i naładować akumulatory przed kolejnymi wyzwaniami. Jak się okazuje, Anna i Robert urządzili swoją nową rezydencję w klimacie boho, który stał się hitem 2021 roku.

Na jednym ze zdjęć opublikowanych przez trenerkę widzimy jasny i przestronny pokój. W jego centralnym punkcie stanęła masywna drewniana konsola. Nad nią zaś pojawiło się okrągłe lustro, które optycznie powiększyło tę przestrzeń.

W ich posiadłości znajdziemy też kilka innych dodatków, które idealnie nawiązują do aktualnych trendów wnętrzarskich. Zaliczamy do nich m.in.: duże wazony, ceramiczne misy oraz plecione kosze.

Zobacz także: Dzięki tym trikom dodasz swojej przestrzeni kilka metrów. Sprawdź, w jakie akcesoria warto zainwestować

Jak Lewandowscy urządzili swój dom na Majorce?

Lewandowscy mają też do dyspozycji spory taras z pięknym widokiem. Anna i Robert nie tylko często na nim wypoczywają, ale też ćwiczą. Czy można wymarzyć sobie lepsze miejsce na trening? Poniżej zamieszczamy wszystkie zdjęcia z posiadłości Lewandowskich na Majorce.

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!