Zamknij

Karolina Ferenstein-Kraśko pokazała sypialnię. Fani: "Piękny widok"

08.07.2021 11:24

Karolina Ferenstein-Kraśko chętnie dzieli się z fanami prywatnymi fotografiami ze swojego domu. Dzięki temu mamy okazję zobaczyć, jak wyglądają jego wnętrza. Na obserwatorach gwiazdy największe wrażenie zrobiła jej sypialnia. Tylko spójrzcie na to klimatyczne pomieszczenie.

Karolina Ferenstein-Kraśko
fot. Jan Bielecki/East News

Piotr Kraśko i jego żona Karolina mogą pochwalić się piękną willą położoną w miejscowości Gałkowo na Mazurach. Niedawno ukochana dziennikarza pokazała w sieci zdjęcie z sypialni. Jak się okazuje, spędza w niej sporo wolnego czasu w gronie najbliższych. Sprawdźmy, jak zaaranżowała to pomieszczenie.

Domy gwiazd: sypialnia Karoliny Ferenstein-Kraśko

Karolina Ferenstein-Kraśko w kwestii wystroju domowej przestrzeni stawia na przytulność i ponadczasowość. Na Instagramie znajdziemy sporo rodzinnych fotografii zrobionych w jej mazurskiej willi. Wcześniej pokazała salon i kuchnię, a teraz udostępniła zdjęcie z sypialni. To stylowe wnętrze, tak jak reszta pomieszczeń, zostało urządzone w tradycyjnym klimacie.

W centralnym punkcie sypialni widzimy duże łóżko. Patrząc na nie, mamy wrażenie, że zmieści się w nim cała rodzina Piotra i Karoliny łącznie z psami. Nad tym drewnianym meblem powieszono obraz przedstawiający konia. W sypialni małżonków nie zabrakło też solidnych stolików nocnych, które wyglądają jak antyki.

Zobacz także: Na co zwrócić uwagę, wybierając łóżko do sypialni? Poznaj najciekawsze propozycje

Jak wygląda sypialnia Karoliny Ferenstein-Kraśko?

Sypialnia Karoliny i Piotra to miejsce, które emanuje pozytywną energią. Fani zachwycają się ich rodzinną fotografią, zrobioną w tym przytulnym pomieszczeniu. W komentarzach pod postem żony dziennikarza znalazło się mnóstwo ciepłych słów:

Piękny widok.
 
Cudowności.
 
Coś pięknego.

A jak wy oceniacie sypialnię Karoliny i Piotra?

loader