Zamknij

Klaudia Halejcio pokazała salon w swojej willi. O takich luksusach marzy wielu z nas

19.07.2021 10:20
Klaudia Halejcio
fot. VIPHOTO/East News

Klaudia Halejcio w pierwszej połowie lipca przeprowadziła się do pięknego domu z ogromnym ogrodem. Gdy tylko w nim zamieszkała, natychmiast zaczęła odsłaniać przed nami jego wnętrza. Największe wrażenie na internautach zrobił jej salon.

Ostatnio pisałyśmy o tym, że Klaudia Halejcio pochwaliła się zdjęciem zrobionym przed nowym domem. Teraz aktorka postanowiła po raz pierwszy pokazać fanom swój stylowy i przestronny salon. Zobaczcie, jak go zaaranżowała.

Klaudia Halejcio pokazała swój salon

Kiedy na świat przyszła córka Klaudii Halejcio, aktorka postanowiła wyprowadzić się ze swojego apartamentu i zamieszkać w dużym domu otoczonym zielenią. Przypomnijmy, że gwiazda i jej ukochany zdecydowali się na zakup 500-metrowej rezydencji z przeszklonymi ścianami. Obiekt ten wygląda bardzo okazale nie tylko na zewnątrz, ale też w środku.

Podłoga, ściany i schody w salonie Klaudii wyłożone są marmurowymi płytami, które wizualnie rozświetliły i powiększyły przestrzeń. Kamienny akcent dodał też wnętrzu szlachetności i podkreślił jego luksusowy charakter. Aby nieco ożywić to pomieszczenie, aktorka postawiła w jego centralnej części rozłożystą monsterę.

W salonie Klaudii nie zabrakło też designerskiego oświetlenia w postaci błyszczącej, czarnej lampy.

Zobacz także: Dzięki tym trikom dodasz swojej przestrzeni kilka metrów. Sprawdź, w jakie akcesoria warto zainwestować

Jak mieszka Klaudia Halejcio?

W domu gwiazdy znajdziemy elementy w stylu nowoczesnym oraz drobne akcenty w klimacie glamour. Fani aktorki są pod ogromnym wrażeniem jej salonu. W komentarzach pod najnowszym zdjęciem Halejcio pojawiło się mnóstwo pozytywnych opinii:

Wow, nie mogę się napatrzeć na wnętrze.

 

Domek pierwsza klasa.

 

Piękne wnętrze.

A wy jak oceniacie salon Klaudii?