Zamknij

Mateusz Damięcki pokazał swoje mieszkanie. Zobaczcie, jak je urządził

07.06.2021 10:19
Mateusz Damięcki
fot. VIPHOTO/East News

Mateusz Damięcki mieszka ze swoją żoną Pauliną Andrzejewską i 3-letnim synem w klimatycznym lokum. Na fotografiach opublikowanych przez aktora możemy zobaczyć m.in. jego salon, pokój dziecięcy oraz przedpokój.

Jeśli wydawało wam się, że Mateusz Damięcki mieszka w luksusowym apartamencie z marmurowymi posadzkami, to jesteście w błędzie. Jego lokum wygląda na skromne, ale przytulne i funkcjonalne. Poza tym we wszystkich pomieszczeniach panuje ciepła, rodzinna atmosfera. Zobaczcie, jak prezentuje się mieszkanie aktora.

Mieszkanie Mateusza Damięckiego

Mateusz Damięcki i jego żona opublikowali na Instagramie sporo zdjęć ze swojego warszawskiego mieszkania. Dzięki temu mamy możliwość przyjrzeć się z bliska jego wnętrzom. Choć w środku nie zawsze panuje porządek, to jednak trzeba przyznać, że dom aktora emanuje przyjazną aurą.

Największym zainteresowaniem internautów cieszy się salon Mateusza. Pomieszczenie zostało urządzone w nowoczesnym stylu. Królują w nim odcienie szarości, bieli oraz ponadczasowa czerń. Na centralnej ścianie wnętrza widzimy duży telewizor. Tuż nad nim aktor zawiesił konstrukcję statku. W pokoju nie zabrakło też kolorowych zabawek jego syna Franciszka.

Zobacz także: Na co zwrócić uwagę, wybierając łóżko do sypialni? Poznaj najciekawsze propozycje

Jak mieszka Mateusz Damięcki?

Aktor pochwalił się zdjęciem i nagraniem ze swojego przedpokoju. Mateusz ozdobił tę przestrzeń kolorowymi plakatami, lustrem i tablicą ze zdjęciami. Znalazła się tu też sporej wielkości biała szafka. Pomieszczenie wygląda na jasne i przestronne. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z mieszkania gwiazdora. Jak oceniacie te wnętrza?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!