Zamknij

Marcin Mroczek pokazał swój dom. Aktor "M jak miłość" postawił na funkcjonalność i nowoczesność

15.06.2021 09:16
Marcin Mroczek
fot. Jan Bielecki/East News

Marcin Mroczek mieszka z żoną i dwoma synami w domu szeregowym położonym kilkanaście kilometrów od Warszawy. Aktor znany z serialu "M jak miłość" urządził go w nowoczesnym stylu. Fani Marcina są pod wrażeniem tej klimatycznej przestrzeni.

Marcin Mroczek często zamieszcza na Instagramie prywatne zdjęcia, na których mamy okazję zobaczyć wnętrza jego domu. Wśród nich znalazły się ujęcia z sypialni, salonu, pokoju dziecięcego, łazienki, przedpokoju oraz z kuchni. Zobaczcie, jak prezentuje się stylowe gniazdko aktora.

Dom Marcina Mroczka

Marcin Mroczek od kilku lat mieszka w przestronnym, piętrowym domu. We wnętrzach dominują jasne barwy, które dodały przestrzeni przytulności. W środku panuje ciepła, rodzinna atmosfera.

Swoją kuchnię aktor serialu "M jak miłość" urządził w minimalistycznym stylu. Zdecydował się na proste, białe szafki i kamienne blaty. Obok mebli kuchennych znalazł się solidny, drewniany stół, do którego Marcin zasiada wraz z całą rodziną podczas wspólnych posiłków.

Warto zwrócić uwagę na pokój jego synów. Nie mogło w nim zabraknąć dużego biurka i łóżek. Tuż przy oknie widzimy też praktyczną białą szafkę. Tak jak w większości pomieszczeń, dominują tu odcienie bieli.

Zobacz także: Na co zwrócić uwagę, wybierając łóżko do sypialni? Poznaj najciekawsze propozycje

Jak mieszka Marcin Mroczek?

Aby ożywić wnętrza i dodać im nieco koloru, Marcin ozdobił niektóre ściany wzorzystymi tapetami. Możemy zobaczyć je m.in. w salonie oraz w pokoju jego synów. Podoba się wam dom aktora?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!