Zamknij

Marcin Mroczek pokazał swój dom. Aktor "M jak miłość" postawił na funkcjonalność i nowoczesność

15.06.2021 09:16

Marcin Mroczek mieszka z żoną i dwoma synami w domu szeregowym położonym kilkanaście kilometrów od Warszawy. Aktor znany z serialu "M jak miłość" urządził go w nowoczesnym stylu. Fani Marcina są pod wrażeniem tej klimatycznej przestrzeni.

Marcin Mroczek
fot. Jan Bielecki/East News

Marcin Mroczek często zamieszcza na Instagramie prywatne zdjęcia, na których mamy okazję zobaczyć wnętrza jego domu. Wśród nich znalazły się ujęcia z sypialni, salonu, pokoju dziecięcego, łazienki, przedpokoju oraz z kuchni. Zobaczcie, jak prezentuje się stylowe gniazdko aktora.

Dom Marcina Mroczka

Marcin Mroczek od kilku lat mieszka w przestronnym, piętrowym domu. We wnętrzach dominują jasne barwy, które dodały przestrzeni przytulności. W środku panuje ciepła, rodzinna atmosfera.

Swoją kuchnię aktor serialu "M jak miłość" urządził w minimalistycznym stylu. Zdecydował się na proste, białe szafki i kamienne blaty. Obok mebli kuchennych znalazł się solidny, drewniany stół, do którego Marcin zasiada wraz z całą rodziną podczas wspólnych posiłków.

Warto zwrócić uwagę na pokój jego synów. Nie mogło w nim zabraknąć dużego biurka i łóżek. Tuż przy oknie widzimy też praktyczną białą szafkę. Tak jak w większości pomieszczeń, dominują tu odcienie bieli.

Zobacz także: Na co zwrócić uwagę, wybierając łóżko do sypialni? Poznaj najciekawsze propozycje

Jak mieszka Marcin Mroczek?

Aby ożywić wnętrza i dodać im nieco koloru, Marcin ozdobił niektóre ściany wzorzystymi tapetami. Możemy zobaczyć je m.in. w salonie oraz w pokoju jego synów. Podoba się wam dom aktora?

loader

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!