Zamknij

Grażyna Wolszczak pokazała swoje mieszkanie. Panuje w nim stylowy eklektyzm

09.06.2021 08:56
Grażyna Wolszczak
fot. VIPHOTO/East News

Grażyna Wolszczak mieszka w przestronnym lokum, w którym znajdziemy inspiracje różnymi stylami. Zobaczcie, jak gwiazda serialu "Na Wspólnej" urządziła swoje królestwo.

Grażyna Wolszczak ma świetne wyczucie stylu w kwestii urządzania wnętrz. Najlepszym dowodem na to są zdjęcia i nagrania z jej klimatycznego mieszkania. W lokum aktorki znajdziemy sporo elementów utrzymanych w stylu klasycznym, które doskonale komponują się z artystycznymi akcentami. Dzięki połączeniu różnych estetyk gwiazda uzyskała niepowtarzalny efekt.

Mieszkanie Grażyny Wolszczak

Mieszkanie Grażyny Wolszczak to miejsce z duszą. Aktorka od początku do końca zaaranżowała je zgodnie ze swoją wizją. Z racji tego, że uwielbia sztukę, swoje wnętrza ozdobiła obrazami autorstwa znanych polskich malarzy. Widzimy je m.in. w jadalni połączonej z salonem.

Grażyna i jej mąż Cezary Harasiowicz lubią wracać do chwil z przeszłości, dlatego ich lokum przepełnione jest rodzinnymi zdjęciami i pamiątkami. Ponadto znajdziemy w nim dużo antyków. Zaliczamy do nich m.in. drewniany stół znajdujący się w jadalni, biurko oraz szafkę z rzeźbionymi zdobieniami.

Zobacz także: Dzięki tym trikom dodasz swojej przestrzeni kilka metrów. Sprawdź, w jakie akcesoria warto zainwestować

Jak mieszka Grażyna Wolszczak?

Aktorka pochwaliła się też na Instagramie zdjęciami z kuchni. W przeciwieństwie do pozostałych pokoi urządziła ją w nowoczesnym klimacie. Dominują tu odcienie bieli i fuksji, która ożywiła tę przestrzeń. Pomieszczenie wygląda na jasne i funkcjonalne. Poniżej znajdziecie nagranie z domu Grażyny Wolszczak oraz kilka ujęć, na których mamy okazję zobaczyć jej salon i kuchnię. Podobają się wam te wnętrza?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!