Zamknij

Julia Wieniawa pokazała swój taras. Urządziła go w stylu tropikalnym

05.08.2021 10:16
Julia Wieniawa
fot. VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa może pochwalić się pięknym mieszkaniem na warszawskim Żoliborzu. Wcześniej gwiazda pokazywała jego wnętrza, a teraz zdecydowała się zaprezentować kilka zdjęć ze swojego stylowego tarasu.

Julia Wieniawa ma świetny gust w kwestii wystroju wnętrz. Przypomnijmy, że aktorka dekorowała każde ze swoich 3 mieszkań. Jednak na fanach gwiazdy największe wrażenie robi jej najnowsze gniazdko z okazałym tarasem. Zobaczcie, jak aktorka zaaranżowała swój zielony kącik.

Taras Julii Wieniawy

Julia Wieniawa ma już spore doświadczenie w urządzaniu wnętrz i doskonale zna się na najnowszych trendach. Swoje trzecie mieszkanie gwiazda zaaranżowała w stylu tropikalnym, który stał się największym hitem 2021 roku. Okazuje się, że ten sam klimat króluje też na jej tarasie.

Ta zielona przestrzeń wygląda jak ostoja spokoju i harmonii. Julia nie ukrywa, że tworząc tę aranżację, inspirowała się estetyką wnętrz z indonezyjskiej wyspy Bali.

Jasne meble i dodatki, drewniane deski oraz bujna roślinność okazały się strzałem w dziesiątkę. Stylowe akcenty wykonane z naturalnych surowców pomogły aktorce stworzyć magiczną atmosferę w tym miejscu.

Zobacz także: Dzięki tym trikom dodasz swojej przestrzeni kilka metrów. Sprawdź, w jakie akcesoria warto zainwestować

Julia Wieniawa pokazała swój taras

Na tarasie Julii Wieniawy widzimy duży wypoczynek obity białą tkaniną, niewielkich rozmiarów drewniany stolik oraz mnóstwo doniczek z pięknymi kwiatami. Internauci są pod wrażeniem tej przestrzeni. W komentarzach pod zdjęciami gwiazdy znalazło się dużo pozytywnych opinii:

Piękny taras.

 

Mogłabym cały dzień tam przesiedzieć.

 

Piękne zdjęcie. Zazdrościmy tego tarasu!

Wam też podoba się jej prywatna dżungla?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!