Zamknij

Andrzej Piaseczny pokazał swój dom. Panuje w nim sielski klimat

13.05.2021 10:14
Andrzej Piaseczny
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Andrzej Piaseczny zamieścił na Instagramie kilka fotografii ze swojego domu. Lokum artysty mieści się w malowniczej okolicy w Górach Świętokrzyskich. Zobaczcie, jak wygląda jego królestwo.

Większość polskich gwiazd mieszka w eleganckich apartamentach lub w luksusowych willach. Jednak Andrzej Piaseczny nie poszedł ich śladem. Różowy dom artysty położony wśród zieleni to miejsce, które wygląda jak oaza spokoju. Tylko spójrzcie na zdjęcia tych pięknych wnętrz.

Dom Andrzeja Piasecznego

Andrzej Piaseczny może pochwalić się przytulnym gniazdkiem usytuowanym w samym sercu Gór Świętokrzyskich. Patrząc na zdjęcia i nagrania z jego domu, mamy wrażenie, że panuje w nim sielski klimat.

W środku znajdziemy dużo drewna, które wizualnie ociepliło przestrzeń. Aby nieco ożywić pomieszczenia, piosenkarz uzupełnił je stylowymi dodatkami np. w postaci błyszczących lamp. Gdzieniegdzie znajdziemy też eleganckie, mosiężne akcenty.

Poza wnętrzami spore wrażenie robią też zielone, górskie widoki rozpościerające się zza okien domu Piaska. Artysta nie ukrywa, że obcowanie z naturą to jego ulubiony sposób na spędzanie wolnego czasu.

Wybór miejsca zamieszkania jest konsekwencją mojego stylu życia. Dużą ilość czasu spędzam poza domem, więc kiedy do niego wracam, chcę być jak najbliżej domu, ziemi, natury, przyrody. Mieszkam w tym miejscu prawie 20 lat - powiedział w wywiadzie dla programu "Uwaga!".

Zobacz także: Na co zwrócić uwagę, wybierając łóżko do sypialni? Poznaj najciekawsze propozycje

Jak mieszka Andrzej Piaseczny?

W domu Andrzeja Piasecznego znajdziemy sporo antyków. Szafy i komody w stylu retro idealnie prezentują się w tych tradycyjnie urządzonych wnętrzach. W pomieszczeniach nie zabrakło też kolorowych kwiatów, które artysta sam hoduje. Jak oceniacie wnętrza jego domu?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!