Zamknij

Agata i Piotr Rubikowie pokazali swój taras. Fani: "Super miejsce na relaks i imprezy"

22.07.2021 11:20
Agata i Piotr Rubikowie
fot. TRICOLORS/East News

Piotr Rubik mieszka ze swoją rodziną w piętrowym domu, który często pokazuje na Instagramie. Okazuje się, że muzyk ma też do dyspozycji piękny taras, na którym spędza dużo wolnego czasu. Internauci są nim zachwyceni.

Agata Rubik w jednym z najnowszych postów w mediach społecznościowych wyznała, że tegoroczne wakacje spędza w domu. By móc w pełni korzystać z uroków lata, postanowiła odświeżyć swój taras. Zaraz po zakończeniu prac pochwaliła się efektami metamorfozy. Zobaczcie, jak teraz prezentuje się ta przestrzeń.

Taras Agaty i Piotra Rubików

Piotr Rubik i jego żona uwielbiają spędzać wakacyjne miesiące na tarasie. Ostatnio żona muzyka zdecydowała się przearanżować tę przestrzeń i wzbogacić ją o kilka stylowych mebli. Wśród nich znalazła się ogromna szara kanapa ozdobiona miękkimi poduszkami. Agata wyznała, że ich nowy wypoczynek jest tak duży, że nareszcie nikt się nie kłóci o miejsce do siedzenia.

Ponadto na tarasie Rubików pojawiły się 2 drewniane stoły oraz rośliny doniczkowe, które skutecznie ożywiły przestrzeń. Warto dodać, że poza tarasem Rubikowie mają też do dyspozycji piękny ogród.

Mieszkamy w naszym domu już prawie 10 lat, ale dopiero od niedawna bardziej cieszy mnie czas na miejscu, niż na wyjeździe. Dlatego też dopieściłam naszą wspólną przestrzeń. Pojawiły się zielone rośliny, a na tarasie stanęła pergola i zestaw wypoczynkowy - napisała Agata Rubik.

Zobacz także: Dzięki tym trikom dodasz swojej przestrzeni kilka metrów. Sprawdź, w jakie akcesoria warto zainwestować

Agata i Piotr Rubikowie pokazali swój taras

Taras rodziny Rubików to doskonałe miejsce na relaks po pracy. Dzięki temu, że jest spory, można też na nim organizować letnie imprezy. Fani pary są pod wrażeniem tej klimatycznej przestrzeni. Pod zdjęciem opublikowanym przez Agatę pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:

Piękny taras... Zresztą jak cały wasz dom.

 

Super miejsce na relaks i imprezy!

 

Pięknie tam u was.

Wam też podoba się taras Rubików?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!