Zamknij

Anna Wendzikowska pokazała zdjęcia sypialni. Wnętrze robi wrażenie

02.11.2021 11:54

Anna Wendzikowska  opublikowała w social mediach zdjęcia swojej sypialni. Gwiazda postawiła na modną kolorystykę. Zobaczcie sami.

Anna Wendzikowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Anna Wendzikowska to popularna dziennikarka, która ma na swoim koncie wiele przeprowadzonych wywiadów z ikonami światowego kina. Gwiazda jest również aktywna w social mediach, gdzie chętnie dzieli się z fanami nie tylko relacjami ze swojej pracy i podróży, ale także kadrami z życia codziennego.Ostatnio dziennikarka zdecydowała się na generalne porządki w swojej garderobie. Przy okazji fani mogli podejrzeć, jak gwiazda urządziła swoją sypialnię. Trzeba przyznać, że pokój prezentuje się niezwykle stylowo i znakomicie wpisuje się w trendy wnętrzarskie.

Mieszkania gwiazd: Anna Wendzikowska pokazała sypialnię

Sypialnia gwiazdy utrzymana jest w nowoczesnym stylu. Dziennikarka zdecydowała się na stonowane, jasne kolory. We wnętrzu dominują biel oraz różne odcienie szarości.

To, co najbardziej przykuwa uwagę to ogromna, pojemna szafa oraz duże łóżko z modną narzutą dekoracyjną. W pokoju znalazło się również miejsce na kwiaty, które nadają pomieszczeniu przytulnego charakteru.

Mieszkania gwiazd: internauci komplementują gwiazdę

Przy okazji porządków, dziennikarka postanowiła wystawić część swoich ubrań na sprzedaż. Uzyskany w ten sposób dochód zostanie przeznaczony na rzecz fundacji UNAWEZA, co spotkało się z wieloma pozytywnymi opiniami internautów. A co wy myślicie o takim zaangażowaniu gwiazdy?

loader
Natalia Szroeder
6 Zobacz galerię
fot. Kamil Piklikiewicz/East News