Zamknij

Kaczorowska pokazała kącik dla drugiego dziecka. Jest niewielki, ale stylowy

21.07.2021 09:09
Agnieszka Kaczorowska
fot. TRICOLORS/East News

Agnieszka Kaczorowska niebawem powita na świecie swoje drugie dziecko. W związku z tym już przygotowała wyprawkę i wygospodarowała dla malucha kawałek przestrzeni. Zobaczcie, jak się prezentuje.

Agnieszka Kaczorowska z niecierpliwością wyczekuje drugiej pociechy. Kilka tygodni przed porodem opublikowała na Instagramie długi post, w którym opowiedziała o przygotowaniach, wyprawce i zaprezentowała meble dla malucha. Internautom najbardziej spodobało się stylowe łóżeczko na kółkach.

Agnieszka Kaczorowska pokazała kącik dla drugiego dziecka

Przygotowywanie wyprawki to zadanie, które wielu przyszłym mamom spędza sen z powiek. Jednak wraz z doświadczeniem to zadanie staje się coraz prostsze. Tak też było w przypadku Agnieszki Kaczorowskiej. Aktorka niedawno zdradziła, że planowanie przestrzeni dla drugiego dziecka wyglądało u niej zupełnie inaczej, niż za pierwszym razem.

Przypomnijmy, że przed pierwszym porodem Kaczorowska miała do dyspozycji niewielkie lokum, a teraz mieszka w piętrowym domu. Aby zawsze mieć swoją pociechę na oku, postanowiła wygospodarować dla niej kącik w swojej sypialni. W jej centralnej części postawiła drewniane łóżeczko oraz kilka innych drobiazgów.

Mając piętrowy dom, to bardzo wygodne mieć dla maluszka miejsce do spania w tej przestrzeni dziennej, na dole. Zdecydowaliśmy się na łóżeczko na kółkach, aby zawsze można było je przestawić i mieć maleństwo na oku - napisała Agnieszka.

Zobacz także: Na co zwrócić uwagę, wybierając łóżko do sypialni? Poznaj najciekawsze propozycje

Agnieszka Kaczorowska pokazała wyprawkę dla drugiego dziecka

Kącik dla drugiej pociechy Agnieszki jest niewielki, ale prezentuje się bardzo stylowo. Nad łóżkiem widzimy biały baldachim. Tuż obok mebla pojawił się mały, drewniany stolik do postawienia najpotrzebniejszych rzeczy.

Fanom Kaczorowskiej najbardziej spodobało się miniłóżeczko na kółkach:

Tak, łóżeczko na kółkach jest zbawienne szczególnie przy domu piętrowym.

 

Łóżeczko dostawne też miałam. Było idealne i spisało się na medal! Będziesz z niego bardzo zadowolona!

 

Super wyprawka!

A wy jak oceniacie wyprawkę dla malucha Agnieszki Kaczorowskiej?