Zamknij

Agnieszka Kaczorowska-Pela pokazała pokój córki. Wnętrze ma wyjątkowy klimat

26.10.2021 09:03

Popularna aktorka i tancerka zaprezentowała w mediach społecznościowych pokój dziecka. Znalazły się w nim motywy w stylu safari.

Agnieszka Kaczorowska-Pela
fot. Piotr Kamionka/REPORTER

Agnieszka Kaczorowska-Pela w lipcu br. urodziła drugie dziecko. Gwiazda jest aktywna w social mediach i co jakiś czas dzieli się z obserwatorami szczegółami z codziennego życia, wspominając m.in. o swoich doświadczeniach związanych z macierzyństwem. Tym razem pokazała na Instagramie, jak urządziła pokój młodszej córki.

Mieszkania gwiazd: Agnieszka Kaczorowska-Pela prezentuje pokój dziecka

Trzeba przyznać, że pokój, jaki gwiazda przygotowała wspólnie z mężem dla swojej córki, prezentuje się niezwykle stylowo. Utrzymany jest neutralnej kolorystyce z zielonymi akcentami, które dodają mu charakteru. Miejsce jest pełne kwiatów, które idealnie współgrają z innymi dekoracjami i znakomicie podkreślają naturalny klimat wnętrza.

Sercem pomieszczenia jest dziecięce łóżeczko z efektownym baldachimem oraz praktyczna drewniana komoda z szufladami. Tym, co szczególnie zwraca uwagę są przepiękne naklejki na ścianę w stylu safari. Całość dopełnia modny dywan z roślinnymi motywami.

Mieszkania gwiazd: fani aktorki są zachwyceni wnętrzem pokoju

Opublikowane przez gwiazdę zdjęcie, na którym pozuje wspólnie z córeczką, doczekało się wiele ciepłych słów ze strony internautów. Fani uważają, że miejsce idealnie nadaje się dla mamy i dziecka, tworząc piękną, przyjazną przestrzeń, która zapewnia spokój i wyciszenie. A co wy myślicie o pokoju utrzymanym w takim stylu?

loader
Agnieszka Kaczorowska-Pela
6 Zobacz galerię
fot. Instagram/Agnieszka Kaczorowska-Pela