Zamknij

Anna Lewandowska pokazała przestronny salon! Naszą uwagę zwraca jeden szczegół

24.06.2020 08:13
Anna Lewandowska w salonie uśmiechnięta
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Anna Lewandowska pokazała przestronny salon! To wnętrze robi wrażenie.

Anna Lewandowska często publikuje zdjęcia zrobione w domu w Monachium, gdzie spędzają z Robertem i dziećmi najwięcej czasu. Zazwyczaj są to oczywiście fotografie wykonane na domowej siłowni. Teraz jednak po raz pierwszy pokazała ich... przestronny salon. Musimy przyznać, że urządzony jest gustownie i to wnętrze naprawdę wywołało na nas ogromne wrażenie. Jest jednak jeden szczegół, który przykuwa naszą największą uwagę, ale ten element ich domu chyba już doskonale znacie.

Zobacz także: Lewandowska pokazała wzruszające zdjęcia ze ślubu! "7 lat jako mąż i żona, 12 lat razem"

Anna Lewandowska pokazała salon! Ta przestrzeń robi wrażenie

Ania Lewandowska po raz pierwszy pokazała salon z tej perspektywy!

Trenerka pozuje w granatowej bluzie z kapturem, a za nią widzimy dużą przestrzeń. Cały salon urządzony jest w biało-czarnej tonacji z beżowymi dodatkami.

W tle widnieją kolumny, a na każdej z nich porozwieszane są czarne ramki ze zdjęciami, zapewne wykonanymi przez Anię. Niżej znajduje się ciemna półka, na której również możemy dostrzec ramkę na zdjęcia. 

Z przodu, w centralnym miejscu zdjęcia, wisi oczywiście kultowa już, pleciona huśtawka, na której Ania robiła wiele zdjęć. Tuż obok znajduje się cała czarna ściana, którą kiedyś mogliśmy już zauważyć na jednym ze zdjęć Lewandowskiej. 

Trzeba przyznać, że salon Lewandowskich jest nowocześnie urządzony, a ta przestrzeń naprawdę robi wrażenie! Sami zobaczcie.

Zobacz także: Robert Lewandowski zdecydował się na zaskakujące wyznanie. Zdradził, czym Laura różni się od Klary

Jesteś ciekaw innych wnętrz w monachijskim domu Lewandowskich? Zajrzyj tam z nami!