Zamknij

Faza Księżyca, w której się urodziłaś, ma wpływ na twoje życie! Poznaj swoją osobowość

25.06.2020 12:30

To, w jakiej fazie Księżyca się urodziłeś, ma wiele wspólnego z twoją osobowością! Sprawdź to!

Młoda dziewczyna na plaży trzyma Księżyc w rękach
fot. Shutterstock

Nie od dziś wiadomo, że fazy Księżyca mają na nas ogromny wpływ. W zależności od tego, jaki Księżyc jest danej nocy, łatwiej nam zasypiać lub trudniej. Ma to też wpływ na nasz sen, ale także cały kolejny dzień. Niektórzy do tego stopnia wierzą w fazy Księżyca, że nawet planują wokół tego ciążę lub... obcinanie włosów. Okazuje się, że to pierwsze ma duży sens w kontekście przyszłości dziecka. To, w jakiej fazie księżyca się urodziliśmy, ma bowiem duży wpływ na naszą osobowość.

Zobacz także: Pełnia Księżyca może być bardzo niebezpieczna dla ludzi i zwierząt. Sprawdź, co może się wydarzyć!

W jakiej fazie Księżyca się urodziłeś? To ma wpływ na twoje życie!

Zanim przejdziemy do opisu poszczególnych faz Księżyca, musicie się dowiedzieć, w jakiej konkretnie się urodziliście. Jeżeli jeszcze tego nie wiecie, możecie to zrobić przy pomocy tej strony: Kalendarz Księżycowy.

Jeżeli już wiecie, w jakiej fazie Księżyca się urodziliście, koniecznie sprawdźcie, co to dla was oznacza!

Księżyc w Nowiu

Jesteś osobą bardzo mądrą. Z każdej życiowej lekcji wyciągasz odpowiednie wnioski i nigdy nie popełniasz tych samych błędów. Dążysz do samorozwoju, ale są dla ciebie ważne także uczucia innych, dlatego bezinteresownie im pomagasz. Niestety, czasami za bardzo przykładasz wagę do szczegółów. Jesteś zbytnim perfekcjonistą i wściekasz się, gdy coś idzie nie po twojej myśli. 

Pierwsza kwadra Księżyca

Jesteś osobą odważną i twardo stąpającą po ziemi. Często bywasz irytujący dla otoczenia, ale dla bliskich jesteś w stanie wskoczyć w ogień, co zawsze jest przez nich doceniane. Jesteś jednak samowystarczalny, sam nie potrzebujesz pomocy, a nawet irytujesz się, gdy ją otrzymujesz. Praca z tobą bywa uciążliwa. Łatwo wybuchasz, ponieważ jesteś bardzo emocjonalny, ale masz w sobie też ogromne pokłady empatii, dzięki czemu nigdy nie zostawisz bliźniego w potrzebie.

Pełnia Księżyca

Jesteś jednostką wyjątkową. Zostałeś stworzony do wielkich rzeczy, a przynajmniej takie masz mniemanie osobie. Nie można ci odmówić ogromnej ambicji i upartego dążenia do celu. Od dziecka wiesz, czym chcesz się zajmować w życiu. Masz jasno wyznaczone cele, do których dążysz. Ważny jest dla ciebie rozwój fizyczny i duchowy. Przez to często się przepracowujesz i zapominasz, że w życiu są ważne także inne wartości.

Ostatnia kwadra Księżyca

Masz swój system wartości, którego się trzymasz i nie dasz sobie wmówić, że powinno być inaczej. Umiesz słuchać, jesteś wyrozumiały i empatyczny. Jesteś idealnym materiałem na dobrego przyjaciela. Twoja wrażliwość nie oznacza jednak, że dajesz sobie wejść na głowę. Doskonale wiesz, czego chcesz i co jest dla ciebie dobre i nie dajesz sobą manipulować. Często jednak trudno ci stworzyć dobrą relację z kimś, bo na początku za bardzo trzymasz ludzi na dystans, z obawy przed zranieniem. 

Zaćmienie Księżyca

Jesteś osobą bardzo rozrywkową, ale także niezwykle inteligentną. Potrafisz dostrzec każdy, nawet najmniejszy szczegół. Ludzie cię przez to cenią, ale doskonale wiesz, co jest dla ciebie najważniejsze. Relacje z bliskimi stawiasz na pierwszym miejscu. Jesteś osobą społeczną, która uwielbia otaczać się innymi ludźmi. Nie lubisz przejmować się na zapas i starasz się czerpać z życia garściami. Jesteś jednak skłonny do tego, żeby kopać pod innymi dołki i manipulować nimi. Pracuj nad sobą, a wszystko będzie dobrze. 

Zobacz także: Nowa mapa Księżyca wygląda niesamowicie! W takiej wersji jeszcze go nie widzieliście!

Myślisz, że opis twojego znaku zodiaku do ciebie nie pasuje? Może urodziłeś się pod inną gwiazdą? Sprawdź to!

loader
Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?